top of page

ESSE. Kitabevi

Teslimat & İade

Tüm siparişleriniz "Sürat Kargo" aracılığı ile siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Tarafımıza yapmış olduğunuz sipariş aynı gün içerisinde değerlendirilir ve kargo ile size ulaştırılması sağlanır. Yurtiçi siparişlerde kargo tarafımızca karşılanmakta olup, ücretsizdir. Alıcı hiçbir kargo ücreti ödememektedir.

Yurtdışı siparişlerinizde sizden sadece ürün bedeli talep edilecektir. Kargo ücreti, size kargo hizmetini veren firmaya (UPS ya da DHL) tarafınızdan ödenecektir. (Yurtdışı siparişlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.)

 

ÖZEL DURUMLAR:

1) Hava muhalefeti olduğu durumlar,

2) İstenilen ürünün halihazırda stoklarımızda olmadığı durumlar (Bu durumda sistemimiz size bir bilgi mesajı yollayacaktır.)

İade & Değişim Politikası

Size yanlış ürün gönderilmesi halinde, tarafımıza yanlış gönderilen ürün ulaştırıldığı tarihte size yeni ürününüz gönderilecektir.

Size gönderilen üründe herhangi bir sebeple hata, bozulma ya da başka bir eksiklik olması durumunda bu ürünün değiştirilmesini ya da iade edilmesini talep edebilirsiniz. Bu durumda bize hatayı bildirdiğiniz tarihte size yeni ürün gönderilecek ve ek bir kargo ücreti talep edilmeyecektir.

Üründeki hatalardan kaynaklanan değiştirme ya da iade istekleri; ürün tüketicinin eline geçtiği tarihten itibaren en geç 7 gün içinde yapılmalıdır. Daha sonraki bir tarihte oluşacak bu tür istekler geçersiz olacaktır.

Herhangi bir hata durumu olmadan değiştirme veya iade istemi durumunda ürün "ESSE KİTABEVİ"ne kullanılmamış ve hasarsız olarak geri iade edilmelidir. Eğer alınan ürün başka bir ürünle değiştirilmek isteniyorsa iki ürün arasındaki fiyat farkı tespit edilecek ve iade/ilave fiyat durumu müşteriye bildirilecektir.

Teslimat Politikası

bottom of page