top of page

ESSE. Kitabevi

Hakkımızda

20 yıllık tıbbi yayıncılık tecrübesi ile Esse Kitabevi'nin temel hedefi, güncel  ve en geniş kitap seçeneğiyle Tıp ve Sağlık Bilimler okuyucusunu buluşturmaktır. Bunu önemli yazarların eserleri ile, güncel konuların yer aldığı kitaplarla gerçekleştirmektedir.
 

Yayın hayatına başladığı günden bugüne prensipli ve istikrarlı çalışmalarıyla kalıcı ve Türkiye’de tıbbi yayıncılık sektöründe öncülük eden yayınevleri arasına girmiştir.


Ayrıca diğer yayınevlerine öncülük etmekten ve projelerinin yakından takip edilmesinden memnuniyet duymakta; bunun bir başarı göstergesi olduğuna inanmaktadır.
Diğer yayınevleriyle rekabeti centilmenlik ve etik kurallar çerçevesinde yaklaşmayı önemli bulmaktadır.

 

Esse Kitabevi rekabetin kaliteyi arttırdığını ilke edinmiş olup diğer yayınevlerinin projelerine ve yazarlarına her zaman mesafeli davranıp meslektaşlarının onayı dahilinde ilerlemektedir.

Esse Kitabevi tüm Türkiye’deki araştırmacı ve okuyucusuna en iyi şekilde ulaşmaya gayret etmekte, memnuniyeti önemsemektedir.

Öğrenci eğitimi için son yıllarda çok önemli ders kitapları yayınlamıştır ve bu alanda alternatifleriyle ciddi bir kitap sayısına erişmiştir.


Doğru kitap seçimleri ve yeni çalışmalarımızla araştırmacıların ve öğrencilerin takdirini kazanacağımızdan eminiz. Ve biz Esse Kitabevi olarak bundan büyük memnuniyet duyuyoruz.

 

Esse Kitabevi, tüm sağlık bilimlerine hizmet vermekte olup, tüm bölümlerde ciddi pazara sahiptir.
Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Hemşirelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyet, Ebelik bölümleri başta olmak üzere birçok sağlık bilimleri alanında ciddi sayıda ders kitaplarına sahiptir. Başta öğrencilerin olmak üzere tüm müşterilerimiz için makul fiyatlarla hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Esse Kitabevi, ilaç sektörüne verdiği hizmet ve özel projelerle ilaç sektöründe yerini sağlamlaştırmış olup, takdir toplamıştır. Aynı alanda münferit talepler için çok ciddi rekabetçi fiyat ve hızlı aksiyonla birçok ilaç firmasına hizmet vermektedir.

 

Esse Kitabevi’nin önümüzdeki dönemlerde çok ciddi atılımları olacaktır. Ülkemiz Sağlık Bilimleri eğitimine ciddi katkı sağlayacak sürpriz projelerle yayın hayatına devam edecektir.
 

bottom of page